pon., 06/08/2020

Mennica Legacy Tower

zaawansowany technicznie system BMS z nowoczesnymi rozwiązaniami telekomunikacyjnymi, pełna automatyka klimatyzacji pomieszczeń, elektrycznie napędzane rolety sterowane indywidualnie przez użytkownika, energooszczędne oświetlenie LED z kontrolą natężenia, sterowane przez użytkownika, zintegrowane dotykowe panele LCD do sterowania oświetleniem, HVAC i roletami w pomieszczeniach biurowych z możliwością sterowana z aplikacji mobilnych, to nasz zakres prac na największym i najbardziej wyczekiwanym wieżowcu w Warszawie. Kompleks Mennica Legacy Tower składający się ze 130-metrowej wieży oraz sąsiadującego z nią budynku o wysokości 36 metrów, powstaje w Centrum Warszawy. Budynek cechuje duża funkcjonalność, wysokiej, jakości materiały oraz najwyższej klasy rozwiązania projektowe.

wt., 03/31/2020

Deklaracja Electro Croon Polska - COVID-19

Wszyscy odczuwamy konsekwencje koronawirusa (COVID-19). Rządy i organizacje na całym świecie podejmują działania w celu zwalczania wirusa i powstrzymania dalszego rozprzestrzeniania się. ECP uważnie śledzi sytuacje w Polsce i na Świecie. Przestrzegamy wytycznych GIS. W oparciu o uzyskane informacje stale podejmujemy odpowiednie działania. Będziemy nadal wypełniać nasze obowiązki zgodnie z nasza misja tak jak dotychczas. Jednak zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników, podwykonawców i klientów jest dziś najważniejsze. To zawsze jest nasz punkt wyjścia. - Zarząd ECP

pt., 02/07/2020

Nowy Rynek w Poznaniu = Nowy Projekt

Inwestycja Nowy Rynek w Poznaniu to wielofazowy projekt, który składa się z 5 budynków o różnej funkcjonalności - od biurowej, przez hotelową, po mieszkaniową. Budynek D łączyć będzie funkcje biurowe oraz usługowo-handlowe. Budynek będzie się ubiegać się o certyfikację LEED, WELL oraz "Obiekt bez Barier". Nasz zakres prac to wykonanie: SAP, DSO, KD, SWWiN, CCtV, Intercom.

pt., 12/20/2019

Wesołych Świąt

Życzymy nadziei zmieniającej codzienność, mądrości w działaniu oraz wiary w ludzi. Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru wprowadzi do życia harmonię i radość, a w domu zagości atmosfera pełna ciepła i miłości. Niech te świąteczne chwile będą najcenniejszą nagrodą za przepracowany czas.

czw., 09/12/2019

Baltexpo 2019

Kolejna XX edycja Międzynarodowych Targów Morskich Baltexpo za nami. To największe w Polsce i jedno z najbardziej prestiżowych w Europie wydarzeń poświęconych gospodarce morskiej. Pragniemy serdecznie podziękować za odwiedzenie naszego stoiska, bezpośrednie spotkania oraz ciekawe rozmowy.

czw., 08/01/2019

Przedłużenie Akredytacji

Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem firmy Schrack Seconet. Nasi Pracownicy mają imienne Certyfikaty w zakresie programowania, serwisu i konserwacji Systemu Sygnalizacji Pożarowej. Certyfikat Autoryzacji dla firmy - potwierdza uzyskanie przez firmę autoryzacji na wszystkich polach jej działalności, tj: w dziedzinie projektowania, montażu, programowania, serwisu i konserwacji. Certyfikat Autoryzacji dla konkretnego specjalisty – inżyniera - w zakresie programowania, serwisu i konserwacji.

pt., 07/26/2019

Baltexpo 2019

Już 9 września będziemy na Baltexpo w Gdańsku. Do zobaczenia!

śr., 04/10/2019

MENNICA LEGACY TOWER

Jako Electro Croon Polska jesteśmy częścią projektu Mennica Legacy Tower przy ul. Pereca w Warszawie. Nasz zakres prac to: realizacja systemu automatyki BMS dla całego obiektu, opartego na rozwiązaniach DISTECH CONTROLS.

pt., 08/10/2018

REMONT TRAŁOWCA MARYNARKI WOJENNEJ ORP ŚNIARDWY

Electro Croon Polska wygrało kontrakt na wykonanie dokumentacji elektrycznej na remont trałowca Marynarki Wojennej ORP Śniardwy. Okręt jest poddawany gruntownej modernizacji w należącej do Polskiej Grupy Zbrojeniowej Stoczni Wojennej w Gdyni.

czw., 07/27/2017

BALTEXPO 2017

W dniach 11-13 września 2017 Electro Croon Polska będzie uczestniczyło w targach BALTEXPO. Zapraszamy do odwiedzenia nas na stanowisku 3.03. AmberExpo Żaglowa 11, Gdańsk We invite you to visit us at BALTEXPO Fair on 11-13 September 2017 – stand 3.03 – Amber Expo Żaglowa 11, Gdansk