Kariera w ECP

PROCES REKRUTACJI W ECP

01 Hello!

Na początek, chętnie zapoznamy się z Twoim CV. Jeśli chcesz, dodaj parę słów od siebie – daj się poznać. Na każdą aplikację odpowiemy!

02 Let’s talk

Pierwsza rozmowa nie powinna potrwać dłużej niż 30 min. Spotkamy się online i opowiemy Ci szerzej o kulturze naszej organizacji, poznamy Twoje oczekiwana, przedstawimy nasze.

03 To the point

Spotkanie, najchętniej w jednym z naszych biur, z osobą z HRu i kimś z dedykowanego działu. Będziemy rozmawiać o Twoich umiejętnościach i zadaniach na stanowisku, które masz zająć. Chcemy Cię dobrze poznać – pojawią się też pytania natury behawioralnej. Jeśli chcesz - wypijemy pyszną kawę lub herbatę. Spotkanie nie powinno być dłuższe niż 1,5h.

04 So good to know you

Na tym etapie, dowiesz się, czy podejmiemy współpracę. Gdy wyrazisz chęć – udzielimy Ci feedbacku.

Jeśli zdecydujemy się, że dołączysz do naszego teamu, to moment, kiedy dostaniesz od nas ofertę zatrudnienia.

#TEAM

Electro Croon Polska uzyskało międzynarodowy certyfikat Investors in People. To nagroda za to, że traktujemy pracowników, jako największą wartość w firmie. Wyposażamy ich w najważniejsze kompetencje, które pozwalają osiągać sukcesy. Wybieramy najlepszych dostawców szkoleń na rynku, żywa jest również kultura dzielenia się wiedzą w naszej organizacji. Programy szkoleniowe dobierane są z najwyższą dbałością, z uwzględnieniem potrzeb biznesu oraz chęci rozwoju naszych Pracowników. Lubimy to, co robimy i stajemy się w tym coraz lepsi. Poza kwalifikacjami, ważne są dla nas wartości i kultura.

Zdrowie, aktywność fizyczna i komfort naszych Pracowników stawiamy na pierwszym miejscu, a w środowisku pracy stosujemy ergonomiczne i ekologiczne rozwiązania. Nasze biura wypełniamy roślinami, a przestrzenie wspólne są wygodne i nowoczesne. Przyciągamy najlepszych specjalistów na rynku. Dołącz do nas :) career@croon.nl

Aktualne rekrutacje